Home Page
 
Początek Zawartość Napisz ... Linki Mapa strony

Zawodowo
Prywatnie Zawodowo

 

 

Wyłącz muzykę Włącz muzykę

Jeśli (być może) na skutek lektury rubryki Pedagogika dostrzegasz, że trudno jest Ci poradzić sobie z odpowiedzialnym i wymagającym procesem wychowania, a szkoła do której uczęszcza Twoje dziecko zamiast Ci w tym pomagać podrzuca kukułcze jaja i kłody pod nogi, może zainteresuje Cię miejsce, w którym pracuje Ania.

Uczy Geografii w warszawskiej placówce - Szkole Podstawowej nr 109 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (na Bielanach).

Odpowiedzialna dyrekcja i starannie dobrane grono pedagogiczne sprawia, że zasadniczo nie notuje się tam problemów z przemocą fizyczną ze strony starszych uczniów, wymuszania finansowych haraczy czy obecności dilerów narkotykowych na szkolnych korytarzach. Na lekcjach przygotowania do życia w rodzinie dzieci nie są zmuszane do zakładania prezerwatyw na banany lecz uczone odpowiedzialności w tworzeniu związków międzyludzkich. Ze strony grona pedagogicznego rodzice mogą liczyć na współpracę i indywidualne podejście do swoich dzieci z uwagi na liczebność klas wahającą się od 4~10 osób.

 


Ja zaś zajmuję się świadczeniem obsługi informatycznej nie tylko przedsiębiorstw

Prowadzona przeze mnie firmaTu się uczyłem ...... tu też :-)

 

... ale i osób prywatnych.

Jeśli twój komputer znów czegoś od Ciebie chce, nie umie dodać 2+2 czy stwarza problemy zamiast pomagać, skontaktuj się - pomogę.

Tutaj wisi też moje CV.

 

 

Poprz. Do góry

Poczta family@polbox.com
Copyright © Hawk Family

Ostatnio zamieszano:
27 października 2001